Štartuje crowdfudingová kampaňa na Imaginácie 2015

A je to tu!!! …. Potrebujeme Vašu pomoc. Sme občianske združenie bez zamestnancov a bez vlastného priestoru… Počet a rozsah predstavení Imaginácií každoročne závisí iba od toho, koľko sa nám podarí získať financií, pretože celý projekt realizujeme len zo sponzorských príspevkov a grantov. Tie však nepokryjú celé jeho náklady.

Napriek organizačnej a finančnej náročnosti chceme Imaginácie zachovať otvorené, prístupné a bezplatné pre všetkých. Ak sa nám nepodarí dofinancovanie, ďalšie Imaginácie nebudú…

Preto potrebujeme Vašu pomoc.

Rozhodli sme sa zrealizovať crowdfundingovú kampaň. Áno, na Slovensku je to zatiaľ neobvyklé a neznáme – ale: dnes pomôžete vy nám a zajtra my, a možno aj ďalší, Vám!

Vyzeralo to, že musíme nový projekt zabaliť – ale je tu ešte šanca získať financie na ďalšie predstavenia Imaginácii. Štartujeme túto kampaň – a veríme Vašej pomoci a podpore, kedže mnohí z našich bývalých sponzorov majú už iné priority.

Prosíme – zdieľajte, zdieľajte – a prispejte.

Linka. kde môžete aj vy svojou troškou prispieť a pomôcť zrealizovať Imaginácie aj v roku 2015: https://www.hithit.com/sk/project/1220/imaginacie